OBEJMY


Niskie ciśnienie
Średnie ciśnienie
Wysokie ciśnienie
Obejmy specjalistyczne
Zestawy opasek i wieszaki ekspozycyjne
Narzędzia i akcesoria

Firma Mikalor jest obecna na światowym rynku elementów złącznych od roku 1943 z szeroką gamą wysokiej, jakości produktów, które zapewniają rozwiązania w zakresie montażu dostosowane do potrzeb nowoczesnego przemysłu. Grupa Mikalor składa się z 6 spółek w tym Mikalor SA.

Główny zakład produkcyjny, w którym produkowany jest asortyment obejm i opasek zaciskowych do węży elastycznych, znajduje się w Sabadell, miejście oddalonym o 25 km od Barcelony. Nasze najnowocześniejsze procesy produkcji, posiadające certyfikaty ISO 9001 i i ISO 14001, gwarantują najlepszą na świecie ofertę obejm i opasek zaciskowych do węzy elastycznych.

Zastosowanie nowoczesnych procesów produkcyjnych umożliwiało firmie Mikalor osiągnięcie znaczącej pozycji w międzynarodowym przemyśle motoryzacyjnym, AGD i innych sektorach przemysłowych.

Aktualnie, Mikalor jest jedyną firmą na świecie, która oferuje wykonaną w 100% z tytanu rodzinę obejm ślimakowych do węży elastycznych, przewidującą zaspokojenie potrzeb w najbardziej wymagających zastosowaniach przemysłowych.

Działy badawczo rozwojowe są również pionierem takich produktów jak słynna opaska zaciskowa do węży pracujących pod wysokim ciśnieniem “SUPER”, stanowiąca punkt odniesienia dla oceny wszystkich innych obejm do pracy pod wysokim ciśnieniem.